5 Basit Teknikleri için ambalaj

Ellı poşet çeşitleri takviyeli, atlet, market, mağaza poşetleri üzere tüm çmüsavi poşetlerimizde baskı uygulanabildiği derunin kullanılabilmekte ve torba ürünlerimizde edisyonlı ürün hizmetini sorunsuz olarak vermekteyiz.

Fitpak; ürünleri ve yiyecekleri kollamak, dünyayı daha emniyetli ve elan münezzeh bir arazi haline sağlamak derunin hak ambalaj çözümleri sunar.

fiyat muhtevain süsleyici çantalar TÜRKIYE - Istanbul

Almanya, Avusturya gibi AB ülkelerinin en yüce firmalarının Ağırlıklı Torba gereksinimlerinı tığ karşılıyoruz.

ambalaj

Teşekkürname, eleştiri, yakınma ve önerilerinizi Müşterinin Sesi platformundan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Satış İçin: sales@bakambalaj.com.tr Haritayı Hayaletlemek İçin Tıklayınız İLETİŞİM FORMU

Herkesin dikkatini çekebilecek torba, çok mu pahalıdır? çıktı bileğil. Baskı çeşidine bakılırsa en aşkın % 10 üstelik değer. %10 zait ödeyerek ne kazanırsınız?

Bu bant çeşidinde kalite çok önemlidir. Şehir deruni, şehirler arası ve diğer ülkelere gönderdiğiniz ürünlerin büsbütün ambalajlanmasında kullanılan izole bant sebebiyleünden tahrifata uğramasını istemezsiniz.

Poşet, ürününüz mağazadan çıkıp, otobüs, göçüm, yer altı treni duraklarından geçerek en azından, müşterinin kendi evine ulaşasıevet kadar binlerce insana görünür.

Iye Bölgesi’nin en önemli plastik ve ambalaj fuarı olmayı hedefleyen PlastPak 2018 Plastik ve Ambalaj Teknolojisi, Otomobil ve Malzemeleri Fuarı, bu yıl 10-14 Nisan tarihleri ortada Fuar İzmir’bile ikinci su kol profesyonellerini buluşturmaya hazırlanıyor. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Türk Plastik Sanayicileri Tetebbu Ihya ve Eğitim Vakfı (PAGEV) ve Ege Plastik Sanayicileri El birliği Derneği’nin (EGEPLASDER) bindiçmüterakki arasında yer aldığı PlastPak 2018, ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine yönelik yardımcı takım, donanım ve sistemleri, ambalaj makineleri, plastik makineleri, kimyevi ve hammaddeler, biçim, ısı ve muayene cihazları, makine yer ve boşluk uran, hidrolik ve pnömatik sistemler ve art inkılap ile ait ürünler sergilenecek.

Sizlere elan nitelikli bir ihtimam sunabilmek bâtınin teşekkürname, eleştiri , yakınma ve önerilerinizi bizimle paylaşın

Hotmelt yapıştırıcılar, aliyyülâlâ bir nöbetlenme ve çok çeşitli malzemelere yapışma özelliğine sahiptir. Kuruma süreleri endamsız olup, hızlı üretime imkan teşhismaktadır.

MUFI ÇANTA MUFI ÇANTA Mufi Çanta bütün ayakkabı çaput poşetleri, kuyumcu ve eczane poşetleri, her çhemayar flama üretimi, elbise kılıfları, çaput torbalar, kalemlere, saatlere ve elan biröte ürüne promosyon baskı alanlarında.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *